دانلود رایگان فونت دست نویس فارسی کتیبه – Katibeh

فونت دست نویس کتیبه بی شک یکی از جذاب ترین و بهترین فونت های دست نویس فارسی است که با تلاش های دوست عزیزیمان جناب آقای قاسم نجازی طراحی و خلق شده است. ایشان پیش تر نیز فونت محبوب آوینی را طراحی کرده اند که یکی از فونت های محبوب فارسی است.

دانلود فونت کتیبه

فونت کتیبه

ترکیبات جایگزین حروف در فونت کتیبه:

فونت کتیبه یک فونت دست نویس رها و آزادانه است که با حرکات آزاد دست نویس طراحی شده است که بداهگی فرم حروف در آن تاکید شده است. همچنین این فونت ترکیبات جایگزین متعددی برای حروف دارد که باعث شده است دست طراح در استفاده از حروف باز تر باشد و بتواند نوشته های فانتزی تر و جذاب تری خلق کند.

فونت کتیبه Katibeh

 

طرح ها کتیبه ای:

به همراه این فونت تعدادی طرح کتیبه با حال و هوای سنتی و اسلامی ارائه شده است که همبستگی و سازگاری کاملی با این فونت دارند و می توان در نرم افزار های گراقیکی از این طرح ها استفاده کرد.

طرح کتیبه در فونت دست نویس کتیبه

فونت دست نویس کتیبه

فونت کتیبه

فونت دست نویس

مقایسه فونت آوینی و فونت کتیبه:

همان طور که در بالا اشاره کردیم هر دو فونت آوینی و کتیبه توسط آقای قاسم نجاری طراحی شده است، در تصویر زیر تنوع حرف “ی” در این دو فونت مورد بررسی قرار گرفته شده است.

مقایسه فونت آوینی و فونت کتیبه

توضیحات

این فونت دارای نسخه های مختلف برای دسکتاپ و وب است ، در بسته دانلود فرمت ttf مخصوص استفاده در کامپیوتر و نرم افزار های گرافیکی است و نسخه های woff و woff2 که نسخه کم حجم و سبک است برای استفاده در وب می باشند.

همچنین راهنمای کامل استفاده از این فونت و حروف و ترکیبات جایگزین وجود دارد که شما با مطالعه فایل راهنما می توانید از این فونت به نحو احسنت بهره بگیرید.

 

دانلود فایل:

به درخواست برخی از کاربران و به جهت رعایت حقوق تولید کننده لینک دانلود رایگان ارائه نمیشود، و به شما پیشنهاد می کنیم محصول فوق را بصورت قانونی از طراح آن تهیه کرده و با خیال آسوده استفاده نمائید. تا شما هم به سهم خود قدمی در راستای حفظ حقوق تولید کننده و قانون کپی رایت برداشته باشید.

دانلود فایل – خرید از وب سایت فونت ایران با تعرفه پایه ۴۸.۰۰۰ تومان

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
می خواهید محصولات ما را با تخفیف تهیه کنید؟
با عضویت در خبــرنامه وب سایت ما می توانید از ما کد تخـــفیف دریافت کنید!
سیاست حفظ حــریم خصوصی. این اطلاعات هرگز با کسی به اشتراک گذاشته نمی شود.
مشترک شوید!
خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه سایت، می توانید از ما کد تخفیف دریافت کنید!
سیاست حفظ حریم خصوصی. این اطلاعات هرگز با کسی به اشتراک گذاشته نمی شود
مشترک شوید!