دانلود رایگان فونت شهید آوینی

فونت آوینی، یک فونت دست نویس فانتزی، جذاب و رمانیتک است که با سبک قلمی روان و پر تحرک طراحی شده است. در این فونت سعی شده است که شکل تک تک حروف نرم و فاقد هر گونه شکستگی است که حس سر زندگی و نشاط را منتقل میکند. امروزه طرح های گرافیکی بسیار به چشم میخورد که از فونت آوینی در آن استفاده شده است.

فونت شهید آوینی

این فونت به دست دوست عزیزمان جناب آقای قاسم نجاری طراحی شده است و در یک حرکت جهادی و انقلابی و به حرمت شهدای هشت سال دفاع مقدس با نام شهید اهل قلم، شهید آوینی عرضه شده است. همچنین ایشان فونت کتیبه را نیز طراحی کرده است. از همین طریق زحمات این دوست عزیز را گرامی داشته و برایشان بهترین ها را آرزومندیم…

دانلود رایگان فونت شهید آوینی

ترکیب حروف در فونت آوینی:

در این فونت حروف به شکلی طراحی شده اند که بتوان حروف را با ترکیبات مختلف نوشت و طرحی زیبا خلق کرد، نمونه بارز آن را در تصویر زیر مشاهده می کنید که کلمه ” آوینی ” به شکل های مختلف نوشته شده است که از ترکیبات جایگزین این فونت استفاده شده است، لازم به توضیح است که فایل راهنمای استفاده از ترکیبات جایگزین در بسته دانلود وجود دارد.

فونت آوینی

 

از فونت شهید آوینی می توان در نشریات، پوستر های تبلیغاتی، مطبوعات، طراحی کمپین های تبلیغاتی، برنامه های تلویزیونی و… استفاده کرد

فونت دست نویس آوینی

توضیحات

فونت آوینی در یک نسخه با فرمت ttf ارائه شده است و صرفا می توان در دسکتاپ از آن بهره برد، و استفاده از آن در صفحات وب به هیچ عنوان توصیه نمیشود.

 

دانلود فایل:

به درخواست برخی از کاربران و به جهت رعایت حقوق تولید کننده لینک دانلود رایگان ارائه نمیشود، و به شما پیشنهاد می کنیم محصول فوق را بصورت قانونی از طراح آن تهیه کرده و با خیال آسوده استفاده نمائید. تا شما هم به سهم خود قدمی در راستای حفظ حقوق تولید کننده و قانون کپی رایت برداشته باشید.

دانلود – خرید فونت آوینی از وب سایت فونت ایران با تعرفه پایه ۲۸.۰۰۰ تومان

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
می خواهید محصولات ما را با تخفیف تهیه کنید؟
با عضویت در خبــرنامه وب سایت ما می توانید از ما کد تخـــفیف دریافت کنید!
سیاست حفظ حــریم خصوصی. این اطلاعات هرگز با کسی به اشتراک گذاشته نمی شود.
مشترک شوید!
خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه سایت، می توانید از ما کد تخفیف دریافت کنید!
سیاست حفظ حریم خصوصی. این اطلاعات هرگز با کسی به اشتراک گذاشته نمی شود
مشترک شوید!